Meet the Bears

 A teddy bear is a faithful friend
You can pick him up at either end
His fur is the colour of breakfast toast
And he’s always there when you need him most

Teddy and Steve

IMGP1109IMG_2592

contact: biegajacymis@gmail.com

This is Teddy, the running teddy bear. Together with his trainer, Steve, Teddy runs marathons and similar events to raise money for charity.  During these runs, his trainer wears pyjamas to help Teddy feel at home, to raise awareness of the charity Mam Marzenie and generally to put a smile on people’s faces.

Proszę Państwa, oto Miś. Biegający Miś. On i jego trener Steve bior
ą w udział w maratonach i podobnych wydarzeniach sportowych (w biegach na innych dystansach), by wesprzeć finansowo Fundację Mam Marzenie. Trener Misia biega w piżamie, aby Miś mógł poczuć się jak w domu. Ale nie tylko. W ten sposób chce także wywołać uśmiech u obserwatorów biegów i tym samym zwrócić uwagę na podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

 

Bobby and Piotr

image126

Contact:  przylucki@gmail.com

This is Bobby, the running teddy bear (just like his friend Teddy). Together with his trainer, Piotr, Bobby runs marathons and similar events to raise money for charity. During the events, his trainer will be wearing pyjamas to help Bobby feel at home, to raise awareness of the charity Mam Marzenie and generally to put a smile on people’s faces.

 

Waldemar and Andrzej

szewoBear800159

Contact: szewo@szewo.com

Moja relacja z Misiem Waldemarem trochę przygasła, gdy poszedłem do zerówki. Wtedy też chyba przestałem używać piżamy. Teraz wracamy do siebie. Z Waldemarem biegniemy, by zebrać pieniądze dla fundacji Mam Marzenie. Możesz  kibicować i się przyglądać. A im bardziej się będziesz przyglądał, tym bardziej będę w piżamie.

 

Michaś and Michał

01146

Contact: fedorowicz@gmail.com

Cześć! tu Michał, a to mój nowy towarzysz biegu Miś Michaś. To będzie nasz pierwszy wspólny półmaraton. Cieszymy się, że możemy wesprzeć ideę biegania charytatywnego. Nie możemy się doczekać!”

 

Kasia and Paweł

Kasia bear158

Contact: wpawel@ymail.com

Cześć,
Mam na imię Kasia. Prawdziwa ze mnie lady co ?
Jestem małym niedźwiadkiem, ale zamierzam zrobić wielką rzecz.
Już w niedzielę 31 sierpnia razem z moim przyjacielem Teddy’m i innymi misiami zamierzam przebiec swój pierwszy w życiu półmaraton (BMW Półmaraton Praski).
Biegnę dla dzieci, którymi opiekuje się fundacja „Mam marzenie”.
Pomoże mi w tym mój trener Paweł, który specjalnie na tą okazję założy szykowną piżamę.
Przebiegł już kilka maratonów więc chyba da radę ?

Hi,

My name is Kasia. I’m a pretty lady, aren’t I?

I am only a little bear, but I am about to do a great thing.

On the 31st August, together with my friend Teddy and other bears, I intend to run my first ever half marathon (BMW Półmaraton Praski). I am running for children under the care of the Mam Marzenie charity. Helping me with this will be my trainer Paweł, who will be wearing chic and stylish pyjamas especially for the event. He has already run a few marathons, so I suppose he’ll manage – won’t he?

We hope to see you there, to cheer us on and to help fulfil the dreams of the children at Mam Marzenie.

Kinga and Justyna

justyna

69

 

 

 

 

 

Mój Miś to Kinga. A co? Kto powiedział, że misie to tylko chłopcy? Ja mam Misię, Miśkę – Kingę!
Kinga namówiła mnie na zakup pidżamy. Poważna sprawa – nie wiem jak się w tym śpi, ale wiem jak się w tym biega. W następną niedzielę oficjalnie wypróbujemy mój nowy strój w półmaratonie, w którym pobiegniemy dla Fundacji Mam Marzenie. Marzymy z Kingą, że będzie nas duuużo, że wiele osób zechce się następnym razem przyłączyć.
Przyjdź, popatrz, pokibicuj, wesprzyj Fundację. A potem koniecznie kup pidżamę! Następne biegi razem z Tobą 🙂
Pierre et Raphael
65
IMG_2295.JPG